מדוע כדאי לעשות תמ"א 38 בתל אביב?

רבים מאיתנו חולמים על היום שבו הם יוכלו לקנות לעצמם דירה בתל אביב. לכן ברור מדוע כדאי לכם להשקיע בדירה כזאת אם היא כבר נמצאת בבעלותכם וההשקעה יכולה לבוא לידי ביטוי ברבדים רבים. אומנם זה נכון שכדאי יהיה לעצב את הדירה, לטפח אותה ואולי גם לעשות בה שיפוצים שונים, אך מה עם פרויקט רציני של תמ"א 38 בתל אביב? תמ"א 38 ניתן לעשות בבניין רבים בתל אביב כך שבהחלט כדאי לכם לבדוק האם גם בבניין שבו יש לכם נכס פרויקט כזה יכול להיות רלוונטי. כידוע, תמ"א זו תוכנית המתאר הישראלית שאושרה כבר לפני שנים והמטרה המוצהרת שלה היא אחת ויחידה: לחזק את המבנים במדינה ולהגן עליהם מפני רעשי אדמה.

היתרונות של תמ"א 38 בתל אביב

אם חשבתם לרגע שהרבה בעלי דירות בוחרים לעשות פרויקטים של תמ"א 38 בתל אביב רק כי זה יחזק את המבנה שלהם, כדאי שתדעו שאתם טועים. בפועל מומלץ לחשוב על תמ"א 38 באזורים שונים בתל אביב גם בגלל היתרונות הרבים שמהם תוכלו ליהנות אחרי פרויקט כזה. העניין הוא שפעמים רבות ניתן להעלות את ערך הנכס תוך כדי פרויקט החיזוק שלו, בין אם זה על ידי:

  • הוספת מרפסת
  • הוספת חדר
  • הוספת חניה
  • שיפוץ הלובי

או כל פעולה אחרת שלמעשה משדרגת את הנכס כולו. כדאי שתבדקו לעומק מה מבטיח לכם הקבלן והיזם כי אין שום סיבה לוותר על הטוב ביותר עבור הנכסים שלכם בעיר הגדולה.

עם מי כדאי לכם לעשות פרויקט כזה?

ככל שעוברות השנים אפשר לראות עוד ועוד אנשי מקצוע שמציעים לבצע פרויקטים שונים של תמ"א 38 בתל אביב. עם זאת, לא כל אחד מאותם אנשי מקצוע מגיע עם ניסיון, עם ידע ועם המלצות של לקוחות אחרים. לכן כדאי לכם לבדוק אל מי אתם מתקשרים ועם מי אתם סוגרים על חוזה כי בתמ"א 38 באזור ת"א צריך הרבה הבנה. אם חשוב לכם לצאת מרוצים ולדעת שהכול יתנהל כמו שצריך כדאי יהיה לברר כמה שיותר פרטים אודות החברה שתיקח על עצמה את המשימה.