תביעות ביטוח

תביעות ביטוח – איך עושים את זה?

צריכים לתבוע את הביטוח? חשוב לעשות את זה נכון! במאמר זה תוכלו לקרוא על כל מה שאתם צריכים לדעת על תביעות ביטוח והדרך הנכונה לנהל אותן.

מילה על חברות הביטוח

חברות הביטוח מאפשרות למבוטחים שלהן שקט נפשי בכל הקשור לתחום הביטוח שלהם. לדוגמה, אדם המבטח את עצמו בביטוח חיים יודע, שכאשר ילך לעולמו, המוטבים של הפוליסה יקבלו סכום מוסכם מראש מחברת הביטוח ויוכלו להתנחם בשקט כלכלי לתקופה כזו או אחרת. המטרה בביטוחים השונים היא לדעת, שתהיה הכנסה כלשהי, אשר תבוא כפיצוי על מקרים מצערים שונים.

מה שלא כתוב בפוליסה

כאשר אתם מדברים עם סוכן הביטוח שלכם לגבי הפוליסה, הוא מסביר לכם בפרטי פרטים מדוע כדאי ומשתלם לכם לרכוש ומדוע כדאי לכם לעשות זאת דרכו. מה שסוכן הביטוח שלכם לא יציין בפניכם הוא הקושי לקבל את הכספים המגיעים לכם או למוטבים שלכם במקרה הצורך.

וכשצריך אותן…

היות שחברות הביטוח אינן גופים ללא מטרות רווח, אלא עסקים עם שאיפות כלכליות לכל דבר ועניין, הן אינן ששות לשלם את בעת הצורך ולכן הן מציגות בפני המוטבים את כל האותיות הקטנות בפוליסה ומנסות בכל דרך אפשרית מבחינה חוקית להימנע מתשלום.

ואז תביעות ביטוח נכנסות לתמונה

כאמור פעמים רבות, כאשר מגיע הזמן לקבל את הכספים בהתאם לפוליסת הביטוח, חברות הביטוח מנסות להימנע מהתשלום ולכן נדרשים המוטבים לתבוע את חברת הביטוח כדי לקבל את הכספים המגיעים להם. תביעות ביטוח הן תביעות נפוצות במיוחד, אבל יחד עם זאת, מדובר במערכה מתישה ולא תמיד משתלמת.

אז מה עושים?

אם אתם נדרשים לתבוע חברת ביטוח חשוב לקחת בחשבון את העובדה, שחברות הביטוח מצוידות בעורכי דין מהשורה הראשונה, אשר יעשו הכל כדי לייצג את האינטרסים של הלקוחות שלהם – חברות הביטוח במהלך תביעות ביטוח. ולכן גם אתם זקוקים לעורך דין טוב, שיידע כיצד לייצג את האינטרסים שלכם וכיצד להציג אותם באופן המיטבי בבית המשפט. רק כך תוכלו להבטיח לעצמכם ייצוג הוגן במטרה להגיע לפסק דין חוקי והוגן לכל הצדדים!