עיצוב מרפסת פנטהאוז

האם כדאי לשכור מעצב לצורך עיצוב מרפסת פנטהאוז?

פרוייקטים של תמ"א 38 חדשים קמים בכל רחבי הארץ, ולצד מחירי הנדל"ן הגבוהים, רבים בוחרים דווקא בשיפוץ ולא ברכישה של בית חדש. לכן, פעמים רבות אנשים מוסיפים מרפסת חדשה לבית, או שטח נוסף מכל סוג, לאחר שהבית שלהם כולו כבר מעוצב. לכן, רבים תוהים האם כדאי לשכור שירות של מעצב פנים לצורך עיצוב מרפסת פנטהאוז, או שמא מיותר לבקש את השירות הזה עבור פינה אחת בלבד בבית. ובכן, חשוב להבין כי במיוחד בדירות פנטהאוז, המשמעות של מרפסת היא עצומה, והיא יכולה לשדרג לחלוטין את כל השטח של הבית ולהפוך אותו להרבה יותר מיוחד והרבה יותר מרשים. מרפסת משדרגת לחלוטין את איכות החיים של הדיירים בבית ומציעה מקום אירוח ייחודי ושטח רב אשר נוסף לבית. לכן, אם אתם רוצים באמת ליהנות מכל היתרונות של המרפסת שלכם, בהחלט כדאי להשתמש בשירות של מעצב לשם כך.

התאמה לשאר חלקי הבית

חשוב מאוד ליצור התאמה בין העיצוב של המרפסת, לבין העיצוב של שאר חלקי הבית. בצורה הזו תוכלו להפוך את החלל החיצוני לחלק מהחלל הפנימי וליצור הרמוניה בין שאר חלקי הבית אשר תשדרג אותו באופן מרשים מאוד. יחד עם זאת, יש לקחת בחשבון כי מדובר בסופו של דבר בחלל שהוא חיצוני, חשוף לפגעי מזג אוויר ועוד, ולכן חשוב להשתמש בשירות של מעצב שידע כיצד ליצור את ההרמוניה בין המרפסת לבין הבית, תוך יצירת חלל חיצוני נוח ונעים לשימוש ממנו תוכלו ליהנות במשך זמן רב מאוד.

התייעצות בשלב הבניה

אם אתם משפצים את הבית ובונים או מרחיבים את המרפסת בעצמכם, חשוב מאוד להיעזר בשירות של מעצב עוד בשלב של הבניה. ייעוץ ממעצב מקצועי בשלב הזה יאפשר לכם מראש לבנות את המרפסת בהתאמה לצרכים שלכם, יחד עם התאמה לדרישות הבניה באזור ובבניין בו אתם מתגוררים. כמובן, שימו לב כי אתם בוחרים מעצב שיש לו ניסיון בעבודות מהסוג הזה, ומכיר היטב את התהליך ויכול ללוות אתכם לאורך כל הדרך.