סימון משטחים

סימון משטחים זה למעשה משטוח ושינוע אריזות וקרטונים באמצעות מכוניות יעודיות לשם כך. ישנם מכונות רבות לצורך פעולה זו, חשוב לבחור את המכונה המתאימה ביותר בהתאם לצורך התעשייתי. בנוסף, ישנה חשיבות עליונה בהקפדה על הכללים והתקנות בעבודה.

סימון משטחים – חשוב להקפיד על התקנות

בארץ ישנה כמות לא מבוטלת של כללים ותקנות בתחום סימון משטחים. כל החברות, הארגונים והאנשים אשר מייבאים או מייצאים את הסחורה שלהם לחוץ לארץ מחוייבים לעמוד בתקנות מסוימות כאשר מסמנים משטחים. לדוגמא, יש צורך לשטח ולחטא את האריזות. ישנן מכונות ייעודיות לשם כך. המשלוח יכול להכיל מזיקים במידה ולא מטופל כראוי. מזיקים אלו עלולים לגרום לנזקים אקולוגיים חמורים למדינה המייבאת את המשלוח. במטרה להימנע מלשלוח סחורה שעלולה לא להטיב עם מדינות אחרות ואף להזיקן, יש להקפיד על כל התקנות הנדרשות של האמנה הבינלאומית בתחום. זאת במטרה לשמור על שמה הטוב של מדינת ישראל ועל המוניטין שלה. לצורך פתרון בעיה זו, ישנם את כל המכונות והפתרונות הטכנלוגיים הרלוונטים לשם ביצוע פעולה זו.

סימון משטחים – משטוח ושינוע

ניתן לפנות לחברות מתמחות בתחום לצורך קבלת הציוד הנדרש בשטח – משטוח ושינוע אריזות וקרטונים. החברות יתאימו עבור הלקוח את הפתרון האופטימאלי והמתאים ביותר, בהתאם לתפוקה של המכונות בכל קו וגודל הקרטונים הנדרש. בנוסף, החברות מספקות ציוד לשינוע קרטונים בתחילתו, במהלכו ובסופו. המסוע יכול להיות מותאם בהתאם לצורך ההכרחי. בנוסף לכך, אפשרי להצטייד במכונה אשר מאפשרת פעולה של משטוח באמצעות רובוט. מכונה זו למעשה משטחת ומסמנת משטחי קרטונים שלמים בגדלים ומשקלים שונים. זרועתו של הרובוט יכולה להיות מותאמת ביחס לרוחב ולגודל המשטח הרצוי בהתאם לדרישות הלקוח.

לסיכום

יש להתאים את התכננון והיישום של הציוד בהתאם לצורך הרלוונטי. התכנון נעשה בהתאם לצרכים הרלוונטים, כמו למשל: תפוקת המכונה בקו רציף, מידות הקרטונים הנדרשות ועוד. לאחר תהליך השינוע של הקרטונים יש לשטחם באמצעות רובוט בהתאם לצורך ההכרחי של הלקוח. חשוב לחטא את האריזות לצורך מניעת מזיקים ופגיעה אקולוגית בעת המשלוח, ולהקפיד על כל התקנות והכללים בתחום.