מתי כדאי לקנות צמיד עם שם לגבר?

תכשיטים, גם לגברים וגם לנשים, הם קודם כל פריט אסתטי שמושך את העין. בנוסף, כל תכשיט הוא גם דרך להביא לידי ביטוי אישיות או מרכיבים שונים בחיים. צמיד עם שם לגבר הוא דוגמה מצוינת לכך – מצד אחד תכשיט מרשים ומצד שני השם שחרוט על המשטח שמהווה חלק מהצמיד מעביר מסר לעולם. בהתאם זוהי מתנה מצוינת במגוון רחב של מצבים.

מתנה אחרי לידה

מקרה אחד שבו צמיד עם שם לגבר הוא קנייה מומלצת הוא אחרי לידה. במקרה כזה השם שייחרט על הצמיד הוא השם של התינוק או התינוקת, שיהפכו מן הסתם למרכז עולמו של הגבר. כשיש מספר ילדים, ניתן לבחור צמיד עם מספר חרוזים כשעל כל חרוז אפשר לחרוט שם אחר, כך שכל הילדים יזכו לייצוג על גבי התכשיט היפה.

מתנה לט"ו באב / ולנטיינ'ז דיי

מועד נוסף שבו צמידים עם שם לגבר הם אופציה שראוי לקחת בחשבון הוא לקראת ט"ו באב או הגרסה הבינלאומית של יום האהבה, ולנטיינ'ז דיי. במקרה כזה השם שייחרט על הצמיד הוא שמה של האהובה (או האהוב, כמובן), ואפשר גם לחרוט את שני השמות ביחד עם לב שיסמל את האהבה. באופן דומה זוהי מתנה שאפשר להעניק ביום נישואין או ביום ההיכרות אם עדיין לא הייתה חתונה, ובמקרים אלה כדאי לשקול את הוספת התאריך הרלוונטי לצמיד.

על מה חשוב להקפיד כשקונים צמיד עם שם לגבר?

כשקונים צמיד עם שם לגבר, ובאופן כללי כל מתנה בעיצוב אישי, חשוב להקפיד קודם כל על איכות החריטה – על-מנת שהיא תישמר לטווח ארוך ותישאר מרשימה גם בעוד מספר שנים ולא תדהה. דגש נוסף הוא איכות הצמיד עצמו, בין אם הוא מיוצר מעור ובין אם מכסף או זהב. מומלץ להעדיף צמידים עמידים לחלוטין למים, כך שלא יהיה צורך להוריד את הצמיד לפני כל מקלחת, כשהולכים לים או לבריכה או כשצפוי גשם – צמידים עמידים נשארים על היד באופן קבוע ומעניקים מקסימום נחת, גם בזכות יופיים וגם בזכות התזכורת המרגשת שמספק השם שמופיע עליהם.