כל מה שצריך לדעת על בחירת ריהוט לביתך

קניות רהיטים יכולות להיות מדהימות, במיוחד עם כל כך הרבה סגנונות וחומרים זמינים. מאיפה אתה מתחיל? מה עליכם לחפש כשאתם מקבלים את ההחלטות שלכם? 

המשך לקרוא את המדריך המקיף של רהיט לי לבחירת רהיטים לבית בשנת 2021. 

פונקציה ראשונה 

כשאתה בוחר רהיטים לבית שלך, חשוב לתעדף תחילה את הפונקציה. חשוב על איזה סוג רהיטים ישמש בצורה הטובה ביותר את אורח החיים והצרכים שלך. לדוגמה, אם יש לך ילדים או חיות מחמד, ייתכן שתרצה לבחור חתיכות עמידות או מנוקות בקלות. אם המרחב מוגבל, חפש חלקים רב פונקציונליים כמו עות'מאנים שמשמשים כיחידות אחסון או טבלאות שיכולות לשמש כשולחנות עבודה. 

עניינים חומריים 

החומר של הרהיטים שבחרת חשוב לא פחות מתפקידו. עץ טבעי הוא בחירה קלאסית, אך ישנן מספר אפשרויות אחרות, גם — מתכת, פלסטיק, בדים למינציה ומרופד כולם מציעים יתרונות שונים בהתאם לסוג החדר בו הם נמצאים וכיצד ישמשו אותם. שקול את דרישות התחזוקה של כל חומר; חלקם דורשים טיפול רב יותר מאחרים על מנת להראות שהם נראים במיטבם. בנוסף, חשוב על משקל היצירה; חומרים כבדים יותר עשויים לדרוש תמיכה רבה יותר או תגבורת נוספת אם הם עומדים להיות ממוקמים באזור עם תנועה גבוהה ברגל או שימוש תכוף.  

הסתכל והרגיש 

יש לקחת בחשבון גם את המראה והתחושה של הרהיטים בעת קבלת ההחלטה. אם אתה מעדיף אסתטיקה מודרנית, בחר בקווים מלוטשים וקישוט מינימלי — חשבו על קצוות נקיים עם צורות גיאומטריות או מבטאים מתכתיים כמו גופי פליז וידיות נחושת. לחלופין, אם אתם מחפשים משהו מסורתי יותר, חפשו חתיכות עם פירוט מקושט כמו רגליים מעוקלות או גילופים מורכבים בעבודות העץ. צבעים ניטרליים כמו לבנים, אפורים וחומים נוטים לעבוד טוב כמעט עם כל סגנון עיצובי ואילו קפיצי צבע יכולים להכניס תחושת תוססת לחדר מבלי להכריע אותו.

נסה לפני שאתה קונה 

במידת האפשר, כדאי לנסות את הרהיטים לפני שתרכוש אותם. אם אתה קונה באינטרנט, קרא ביקורות של לקוחות וקח מדידות של החלל בו יוצב היצירה. ככה תוכלו להבטיח שהוא ישתלב בביתכם תוך כדי קבלת מושג כמה זה יהיה נוח. אם אתם קונים בחנות, התיישבו ובדקו בעצמכם את הרהיטים — לשבת עליו זו דרך יעילה לדעת אם זו הבחירה הנכונה לביתכם. 

בנוסף למדריך שלמעלה, כשאתם קונים רהיטים לביתכם, חשוב לזכור כמה דברים אחרים: 

קבע תקציב והיצמד אליו. ריהוט יכול להיות יקר אך בעזרת תכנון מדוקדק תוכלו למצוא חלקים המשתלבים בטווח המחירים שלכם. 

חפש בנייה וחומרים איכותיים; לבזבז יותר עכשיו יכול לחסוך לך כסף בטווח הרחוק. 

-חשוב על העתיד; לקנות חתיכות שיעמדו לשימוש יומיומי וניצחו  

-שקול את הסגנון של הבית שלך ובחר חלקים שישתלבו עם העיצוב הכללי.

-קח זמן להשוות מחירים ולחפש את העסקאות הטובות ביותר.

על ידי נקיטת צעדים אלה, אתה יכול להבטיח שאתה מקבל החלטה מושכלת בכל הנוגע לבחירת רהיטים לבית שלך. עם כל כך הרבה אפשרויות בחוץ, רק שלא למצוא רהיטים אתה יכול לחשוב זהיר קצת ולחקור קצת עם כמה מקום שלך עבור חתיכות נכון לבחור להפתיע אם זה הזמן, הקפד לעשות. קניות רהיטים שמחות!

מסקנה: 

בחירת רהיטים היא יותר מסתם אסתטיקה — מדובר במציאת חלקים שמתאימים גם לאורח החיים וגם לסגנון העיצוב שלך תוך התחשבות בסוגי חומרים ובשיקולי משקל! כשאתם עושים קניות סביב השנה וודאו כי אתם זוכרים את הטיפים הללו כך שריהוט הבית החדש שלכם לא רק נראה נהדר אלא גם נמשך שנים רבות! עם מדריך זה מתחת לחגורה שלך בחירת רהיטים בשנת 2021 תרגיש קלה מתמיד!