טפטים לקיר לכל הבית

אם אתם מחפש לרענן את הבית, להוסיף רוח חדשה וייחודית, ולשנות את האווירה, תחשבו טפטים לקיר. הקירות שעוטפים אותנו מחזיקים אווירה בצורה שקשה להבין, עד שמתחילים להתעסק איתם. כשמתחילים לעבוד עם טפטים, רואים שהקירות משפיעים על האווירה בצורה יוצאת דופן.

העניין עם הדבקת טפטים על הקיר הוא שברגע אחד, ממש בכמה דקות, עשיתם שינוי משמעותי במרחב שלכם. הקיר הוא שטח גדול, אז משהו שמכסה אותו יוצר השפעה גדולה. ברגע ששמים את הטפט במקומו, לוקחים צעד אחורה, ונשימה עמוקה, מבינים את גודל השינוי, ואת גודל ההשפעה שיש לטפט על החדר, וכמובן שהחדר משפיעה על האווירה שלכם – אז אתם בעצם עובדים כדי לשפר את איכות החוויה שלכם במקום החשוב ביותר – בבית.

טפטים לקיר בסלון

קירות הסלון המודרני מכוסים בדרך כלל בצורה מאוד מינימאליסטית, או לפחות למי שבוחר בעיצוב המודרני והנקי. אם הלכתם על עיצוב קלאסי יותר, אז יכול להיות שהקיר שלכם מעוצב עם תמונות ואביזרים, ואולי עשיתם משהו מורכב יותר, שילוב של מודרני וישן, או כל דבר אחר.

אפשר בקלות להתאים את הטפטים לקיר הספציפי, על ידי חיתוך מדויק. בצורה זו אפשר להחמיא לתמונות ולעבוד עם התאורה, וכמובן להכיל את השקעים שבקיר. בסופו של דבר הטפט יוצר מרקם ואווירה חדשה בקלות רבה, והסלון שלכם יהפוך למקום הנעים ביותר בבית.

טפטים לחדר הילדים

חדר הילדים הוא מקום של קסם ואהבה, מרחב מרגש, והקירות הם חגיגה אמיתית. הדבקות טפטים לקירות חדרי ילדים הם בדרך כלל בצבעים רכים יותר, עדינים יותר, צבעי כחול, וורוד וכיו"ב. בנוסף אפשר למצוא טפטים מעוצבים ספציפית לחדרי ילדים, עם הדפסים של כל מיני עיצובים המתאימים לילדים.

לרוב חדר הילדים הוא קטן יותר, מה שאומר שאפשר בקלות להדביק על כל הקירות בלי הוצאה גבוהה, שכן עם מעט מאוד חומר אפשר לכסות הרבה מאוד שטח. בנוסף, חדרי ילדים לרוב מלאים בארונות ומדפים בשביל הציוד הדרוש, הבגדים, החיתולים וכיו"ב, כך ששטח הקיר יורד משמעותית, והטפטים לקיר קטנים יותר אך משמעותיים עוד יותר ומשפיעים מאוד על עיצוב החדר.