הליכון חשמלי אצלכם בבית

הזיזו את הרהיטים, פנו את המרחב, הנה הוא מגיע, אביזר הספורט הבסיסי והחיוני ביותר, שמאפשר לכם לצעוד מתי שרק תרצו – הליכון חשמלי. מגוון ההליכונים המקצועיים הזמינים לקהל הרחב הולך וגדל, כמענה לצורך ולביקוש הרב מקרב הספורטאים החובבים בישראל, אלו שהבינו כבר מזמן עד כמה שמירה על כושר גופני משפיעה על איכות החיים שלהם.

אם גם אתם חברים באותה קבוצת אנשים ערים ומודעים, אלו ששומרים על הבריאות ומטפחים אותה, ואת עצמם, הרי שהגיע הזמן להתפנק במכשיר האופטימאלי לבית שלכם, הליכון. חברו לחשמל, בחרו או צרו תוכנית אימון, והנה לכם האימון המושלם, מותאם בדיוק לכם, בזמן שלכם, ובמקום הנוח והמוכר – הבית.

איזה הליכון חשמלי לקנות?

כמו בכל מוצר מבוקש, גם עם הליכונים חשמליים אנו רואים פריצה של מוצרים שונים ומגוונים לשוק. הביקוש מעורר יצירתיות בתחרות, ואנחנו, קהל הצועדים והצועדים, נהנים ממגוון האפשרויות העומדות לפנינו.

  1. הליכון חשמלי "פשוט" – ההליכון הממוצע והמוכר שמציע צעידה במקצבים שונים, עם התאמה של זוויות הליכה שונות, באימון נפרד או באימון אחד עם שיפועים שונים.
  2. הליכון מתקפל – מתאים למי שאין ברשותו חלל רב בבית או חדר אימונים, הליכון חשמלי זה מאפשר לכם לפתוח אותו ברגע שנוח לכם, בקלות ובפשטות, להתאמן כאוות נפשכם, ובאותה הקלות להחזירו מקופל לפינת האחסון.

הליכון חשמלי ביתי לשיקום הגוף

לא רק לשמירה על הבריאות, רבים בוחרים לרכוש לעצמם הליכון חשמלי ביתי לצורך שיקום לאחר תאונה או ניתוח או אירועים רפואיים אחרים, ובהתאם להוראות הרופא והפיסיותרפיסט. לרוב, בתוכנית אימונים מסודרת תמצאו הנחיה חד משמעית לצעוד. הצעידה מביאה עימה הרבה מאוד יתרונות בריאותיים, דבר חיוני לכולנו, אך בטח לאלו הנדרשים בשיקום.

מעבר לכך, גם לאדם הבריא ביותר, מוטב שיהיה הליכון חשמלי בביתו, בכדי לאפשר לכולנו לשמור על הכושר הגופני, לאמן את שרירי הרגליים האחראים לדחיפת הדם במעלה הגוף בחזרה לעבר הלב, ולאמן את הלב שדואג לשלוח את הדם רווי החמצן לכל הגוף. כשהצנרת עובדת היטב, הגוף בריא יותר, והליכון הוא הדרך הפשוטה והאפקטיבית ביותר לשמור על כך.