דשא סינטטי לחצר ולמרפסת

חולמים על מקום לאירוח באווירה טבעית? במאמר זה תוכלו לקרוא על הפתרון האולטימטיבי עבורכם – דשא סינטטי!

על נפלאות הדשא

הדשא הוא צמח, שמתפרש על פני שטחים נרחבים ובנוסף הוא גם נעים הן למגע והן לעיניים. אחת הסיבות העיקריות לאהבה של אנשים לדשא היא האפשרות להשתרע עליו, לפרוש עליו שמיכה ולערוך פיקניק, לתת לילדים להשתולל עליו בלי לפחד מפציעות או פשוט לשבת ולהסתכל על הצבע הירוק והטבעי שלו.

חסרונות הדשא הטבעי.

כמו לכל דבר, גם לדשא הטבעי יש חסרונות. אחד החסרונות הגדולים והמפתיעים ביותר שלו הוא היותו טבעי. כן, קראתם נכון! בשל היותו טבעי, הוא עלול להיפגע עקב שינויים במזג האוויר והוא גם נחשב לאטרקטיבי בעיני מזיקים מסוגים שונים. חיסרון נוסף שלו הוא הצורך שלו במים רבים לשם השקיה, בלעדיהם הוא פשוט לא יצליח לשרוד.

יתרונות המלאכותיות

אם אמרנו, שהחיסרון הגדול ביותר של הדשא הטבעי הוא בעצם היותו טבעי, הרי שלדשא הסינטטי אין את החיסרון הזה! בניגוד לדשא טבעי, דשא סינטטי לא דורש השקיה כלל וכלל ומזיקים לא נמשכים אליו. כמו כן, הוא גם לא נפגע משינויים במזג האוויר ולכן הוא תמיד שומר על המראה שלו בלי לדרוש טיפול מיוחד.

מה שהיה בעבר ומה שיש היום

הדשא הסינטטי של פעם, הוא ממש לא הדשא הסינטטי של היום! בעבר, לדשא הסינטטי היה גם מראה סינטטי ולמרות הרצון ליצור אווירה טבעית, מה שנוצר הוא מראה של חיקוי לא מוצלח כפי שוודאי הייתם רוצים. מלבד המראה הלא ממש מוצלח, גם המגע היה לא נעים כפי שהייתם רוצים והבשורה הטובה היא, שכיום ניתן לרכוש דשא סינטטי איכותי במיוחד, בעל מראה ומרקם טבעיים וכך ניתן ליהנות מהיתרונות של הדשא הטבעי בלי לחשוש מפני החסרונות שלו.

איפה שמים אותו?

בניגוד לדשא הטבעי, את הדשא הסינטטי אפשר לשים הן בשטח אדמה טבעי והן בשטח כדוגמת מרפסת, גג וכדומה וזאת בזכות העובדה, שהוא איננו דורש מים או זריעה בתוך האדמה. אם כן, כל שנותר לכם לעשות הוא לבחור את סוג הדשא הסינטטי הרצוי לכם ולהכין עבורו את השטח!