אוהל טיפי לילדים – כי קמפינג בבית זה כיף!

ילדים אוהבים את החדר שלהם, כי הוא שלהם. אוהל טיפי לילדים זה חדר בתוך חדר, בעצם חלל אישי, קטן ומכיל לזאטוט שלכם, מקום בו הוא מרגיש הכי בבית שאפשר. את אוהל הטיפי אפשר להציב בכל מקום בבית, ולא רק בחדר הילדים. בפינה בסלון, בחדר העבודה שלכם, בצד המטבח – כל מקום בו תשהו כשתרצו את הילד קרוב, אבל הוא ירצה חלל משלו – האוהל הוא פיתרון מושלם.

גם אם אתם לא זוכרים כמה אהבתם לזחול לתוך החלל הקטן והאישי שלכם כילדים, היום, כשאתם הורים, אתם בטח מזהים את התופעה. תנו לילד שלכם את הפיתרון המושלם, בצורה אלגנטית ויפה במיוחד.

איזה אוהל טיפי יתאים לילדים שלי?

יש הרבה עיצובים לאוהל טיפי לילדים. המגוון מאפשר לכם לבחור את האוהל המתאים ביותר לילד שלכם, וכמו כן לעיצוב הכללי של הבית, או של החדר בו תרצו "להקים" את האוהל. שמנו את המילה "להקים" במירכאות מהסיבה הפשוטה: הקמת האוהל היא עניין של רגע או שניים, וכך גם פירוקו והעברתו בבית, כך שאם תרצו לאכסן אותו ולהקים אותו מחדש, זה לא ממש "הקמה".

יש אוהלי הטיפי לילדות עם הצבע הקלאסי – וורוד, ואוהלים אחרים בגוונים רבים. לבן, כחול, אוהל מפוספס, ואוהלי טיפי עם הדפסי ארנבים או חתולים, ובגובה של 1.80 על בסיס של מטר רבוע אחד.

הפרטים הקטנים של האוהל

אוהלי הטיפי של ציקיטס עיצוב חדרי ילדים יכולים להגיע גם עם בסיס או משטח לרצפה. אין ספק שיהיה יותר נעים לילד באוהל טיפי עם רצפה רכה, ואם תרצו מזרון תואם רק תצטרכו לבקש זאת ולהוסיף להזמנה.

האוהל נשען על 4 מוטות עץ שמגיעות עימו, והוא קל עד מאוד הן להרכבה והן לפירוק. יש לשלוף את המוטות ולקפל את בד האוהל, וכך ניתן לאכסן אותו, לנקות אותו, להעבירו ממקום למקום, ולייצר מרחב אישי ואינטימי לילד שלכם בכל מקום בו הוא ירצה. בנוסף לאוהל טיפי לילדים, ציקיטס עיצוב חדרי ילדים מציעים עוד מגוון מוצרים יפים לשדרוג משתלם לחדר הילדים שלכם.

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *