כל מה שכדאי לדעת על נוזל למילוי של סיגריה אלקטרונית

החלטתם לעבור לסיגריה אלקטרונית ואתם רוצים לדעת איך לבחור נוזל למילוי? כאן נסביר כל מה שבאמת חשוב לדעת על נוזל למילוי סיגריה אלקטרונית!

קצת על סיגריות אלקטרוניות

עישון הוא עניין של אופנה. בעבר צו האופנה היה, שגברים מעשנים סיגרים ומקטרות ואילו נשים מעשנות סיגריות ארוכות ודקיקות. בעשורים האחרונים כולם עברו לסיגריות רגילות ובשנים האחרונות לסיגריות מגולגלות. יחד עם זאת, מזה תקופה, שמעשנים רבים בוחרים להימנע מריח העשן שאופף אותם לאורך כל היום וליהנות מהאפשרות לעשן בכל מקום ובכל זמן ולעשן סיגריות אלקטרוניות. 

איך הן עובדות?

בשונה מהסיגריות הרגילות, הסיגריות האלקטרוניות אינן עובדות על בעירה ולכן גם אינן פולטות עשן. למעשה, הן מהוות מכשיר אידוי ולא מכשיר עישון. הסיגריה האלקטרונית מכילה בתוכה נוזל אידוי, שנמצא בתוך מיכל קטן, לצד גוף חימום, המוביל לאידוי הנוזל. כך המעשן נהנה מחוויית העישון בלי להיחשף לעשן, כשהוא שואף ופולט אדים בלבד.

המשמעות של נוזל למילוי של סיגריה אלקטרונית

כאמור, בשונה מסיגריות רגילות, הסיגריות האלקטרוניות ניתנות למילוי ואחד היתרונות המשמעותיים ביותר של עובדה זו הוא שניתן לבחור נוזל למילוי של סיגריה אלקטרונית בטעמים שונים וממרכיבים שונים. כך אפשר להישאר עם אותה סיגריה אלקטרונית לאורך זמן ובכל זאת ליהנות מגיוון בלתי פוסק של טעמים.

מגוון האפשרויות והבחירה ביניהן

כאמור, ישנן סוגים רבים של מילויים לסיגריה אלקטרונית וההבדלים העיקריים הם בטעמים השונים כמו טעמי פירות שונים וכדומה. כמו כן, ישנם הבדלים גם במרכיבים שלנוזל המילוי עצמו. לדוגמה, יש מילויים שמכילים בתוכם ניקוטין וכאלה שלא. אלו עם הניקוטין מתאימים בעיקר למי שנהג לעשן סיגריות רגילות ומכור לניקוטין, אבל רוצה ליהנות מהיתרונות של הסיגריה האלקטרונית כמו חוסר שאיפת העשן.

מבחינת הטעמים, מומלץ לבחור בטעמים אהובים כמו לדוגמה טעם של פרי אהוב וכדומה. כמו כן, מומלץ גם לגוון מדי פעם בטעמים כדי ליהנות מהיתרון הבולט השני של נוזל למילוי של סיגריה אלקטרונית – מגוון רחב של טעמים לבחירתכם!