מה כדאי שתדעו על מתנות מקוריות לעובדים?

השנה החלטתם שאתם רוצים לבחור מתנות כמה שיותר מקוריות לעובדים? נמאס לכם מהמתנות שאתם קונים לעובדים שלכם בכל שנה? אם כך, כדאי שתדעו שאתם לא לבד. למעשה, לא רק מנהלי העסקים והחברות רוצים מידי פעם לפנק את העובדים עם מתנות מקוריות, אלא גם העובדים עצמם היו שמחים לקבל משהו מקורי. לכן כדאי לדעת שבתחום של מתנות מקוריות לעובדים השמיים הם הגבול בימינו ולמען האמת, כדאי לבדוק לעומק את האפשרויות השונות. לא תמיד בקבוק יין ושוקולדים זה מה שהעובדים באמת ישמחו לקבל מכם, ואתם יכולים להיות בטוחים שאם תעזו לחשוב מחוץ לקופסא, כולם מאוד יתלהבו מכך. 

איזה מתנות מקוריות לעובדים יכולות לבוא בחשבון? 

כשמדברים על מתנות מקוריות לעובדים מדברים על מגוון רחב של אפשרויות, כמו למשל: 

  • מארז וויסקי יוקרתי 
  • מארז ג'ין איכותי 
  • מארז גרביים בעיצובים מיוחדים 
  • ערכה איטלקית להכנת קוקטייל ועוד 

למעשה, הדרך הכי טובה לחשוב על רעיונות של מתנות כמה שיותר מקוריות לעובדים, היא להיכנס לאתר שעוסק בתחום הזה. כך תוכלו להיחשף למגוון רחב של אפשרויות ולבחור בכל פעם משהו אחר מיוחד שהעובדים מאוד ישמחו לקבל. כמו כן, אם תזמינו אונליין את המתנות הכי מקוריות שיש לעובדים, אין ספק שגם תוכלו ליהנות מקניה נוחה ופשוטה, כי היום כבר לא צריך לצאת מהמשרד כדי לבצע רכישות מהסוג הזה. 

כמה עליכם להשקיע במתנות? 

מה שבאמת מטריד אתכם כשאתם חושבים על רכישת מתנות מקוריות לעובדים זה המחיר? חוששים שתמצאו את עצמכם משלמים הרבה יותר מידי על המתנות האלה? זה לא מדויק. יש אפשרות להשוות מחירים ולמצוא דילים לא רעים בכלל בתחום הזה היום, אז למה לשלם ביוקר? בנוסף, כמובן שככל שאתם קונים יותר יחידות מאותה מתנה, כך תשלמו פחות על כל יחידה. לכן חשוב לבצע את הקניות האלה בצורה מסודרת אחרי שבדקתם את השטח ואחרי שעשיתם השוואת מחירים מעמיקה. חבל לשלם ביוקר אך זה גם לא אומר שצריך לקנות לעובדים בכל שנה את אותו מארז שי מיושן.