מתנות לפסח לגני ילדים

חגי תשרי חלפו והחג הגדול הבא יהיה חג הפסח. על אף שמדובר על חג שנחגוג קצת יותר מחצי שנה, אנשי חינוך וכמובן גננות כבר מתחילים לחפש רעיונות לרכישת אביזרים לחג הפסח לגן או לכיתה וכן, להיערך לקראת רכישת מתנות תואמות לחג לילדים. ההיצע כיום בתחום מארזים לילדי הגן שניתן לחלק כמתנה לחג הפסח הם רבים. כדי לרכוש את המארז האטרקטיבי ביותר כמתנה, חשוב מאוד לבחור את המקום הנכון לרכוש ממנו. מכיוון שמדובר על מארזים בכמות משמעותית, יש לבחור בחברה שמציעה את פר  מארז במחיר זול ומשתלם.

רעיונות למתנות עבור ילדי גנים לקראת חג הפסח

בגני הילדים, בואו של חג הפסח ללא ספק מורגש במיוחד. הילדים לומדים על סממני החג, שומעים סיפורים מהגננת על החג וכן, נכנסים לאווירת החג על ידי שילוב של תפאורה תואמת בגן, הצבת אביזרים שונים ועוד. ניתן להרגיש את חג הפסח המתקרב פרק זמן טרם הוא מגיע בשל ההכנות המתבצעות בגני הילדים. חלק מאותן ההכנות הוא כמובן הערכות לקראת רכישת מארזי חג שיחולקו לילדים כמתנה לחג הפסח, טרם הם יוצאים לחופשת הפסח. חשוב מאוד שהמתנה תהיה מקורית ומעניינת וזאת כדי שהילד יצליח להתחבר לחג בצורה הטובה ביותר ולהנות מהמתנה שקיבל בגן.

הנה כמה רעיונות למתנות לחג הפסח עבור ילדי הגן:

המתנה הראשונה היא הגדה של פסח. הילדים יקבלו הגדות שכתובות בכתב יפה וגדול, מקושטות ומעוטרות בציורים יפים הממחישים היטב את הסיפור בהגדה. אין ספק שהגדה מעין זאת יכולה להעניק לכל ילד את האפשרות להשתלב בליל הסדר יחד עם בני משפחתו בצורה הטובה ביותר. ניתן לצרף להגדה לחג, כוס מעוטרת לליל הסדר. במהלך ליל הסדר שותים ארבע כוסות של יין. כוס יין מעוצב התואם לגילו של הילד, יעניק לו את ההרגשה הטובה ביותר במהלך הערב והוא יצליח לחוש תחושת הזדהות ושייכות למנהג ארבע הכוסות.

מתנה מקורית נוספת היא סט בדיקת חמץ צבעוני. בערב החג כל המשפחה מתאפסת ועורכת בדיקת חמץ. אבי המשפחה וכן שאר הילדים  מחפשים באמצעות נר, נוצה, יעה ופירורי חמץ שנשארו בבית. הילדים שיקבלו בגן את הערכה יתחברו למנהג וישתתפו בו.

ניתן להעניק לילדים את ההגדות או כל מוצר אחר שמעניקים להם בצירוף של תמונה שלהם, דבר אשר מייחד את המתנה או את מארזי המתנה והופך אותם לאישיים.

כיצד ניתן להוזיל בעלויות רכישת מתנות פסח לגן?

כדי להוזיל עלויות של רכישת מתנות פסח לילדי הגן, אין ספק שכדאי לברר מראש איזו חברה מציעה מצד אחד היצע רחב בתחום מוצרים ומארזים ממותגים או שלא ממותגים שניתן לרכוש באופן מרוכז במחיר משתלם. כלומר, לא כדאי לרכוש את המתנות בחנות מתנות רגילה שבה המחיר שמוצע על כל פריט הוא מחיר קבוע ואין אפשרות לבוא  לקראתכם בשל העובדה שאתם  קונים כמות גדולה של מוצרים, אלא יש לבחור מראש בחברה אשר עוסקת בייצור או בייבוא כמויות מוצרים מסוגים שונים שניתן לרכוש עבור גני ילדים, בתי ספר ועוד. חברה מעין זאת תציע ללא ספק מחיר טוב על רכישת מתנות לחג הפסח לילדי הגן.

כיום ניתן למצוא חברות העוסקות ביבוא מוצרים שונים מסין. חשוב מאוד לדעת כי יבוא המוצרים מוזיל את העלויות של המוצרים ובהתאם לכך, אתם יכולים לשלם על רכישת המוצרים פחות. על כן, אם אתם מחפשים מתנות לחג הפסח לילדי גן, כדאי שתבדקו איזו חברה עוסקת בתחום של יבוא מסין של סוגי מוצרים לרבות מוצרים שיכולים להוות מתנה נפלאה לחג הפסח עבור ילדי הגן ותרכשו ממנה את המוצרים הרלוונטיים לכם, במחיר משתלם ונוח.

 

 

 

Leave a Reply