מיקרובליידינג

איפור בשיטת מיקרובליידינג

את קוסמטיקאית שעובדת בתחום הזה כבר שנים ובכל פעם מחדש את חושבת איזה עוד שירות תוכלי להציע ללקוחות שלך? אם כך, כמובן שאפשר להבין אותך, שכן התחרות שאיתה את מתמודדת גדולה. זה אומר שאם קיים שירות שהמתחרות שלך מציעות ללקוחות שלהן, הרי שגם לך כדאי לשלב את אותו שירות בעסק שלך. זו הסיבה שבגללה מיקרובליידינג זה משהו שכדאי לך להכיר ובהחלט כדאי לך לשקול לשלב כשירות שאת מציעה במכון היופי שלך, אז למה את מחכה? המיקרובליידינג זו שיטה למעשה מאפשרת לאפר את גבות המטופלת תוך החדרת פיגמנט לעור, מה שמוביל לכך שהגבות יכולות להיראות עבות ויפות יותר. השיטה יעילה בדרך כלל למשהו בין 6 עד 10 חודשים ולכן ברור מדוע המיקרובליידינג זוכה להצלחה גדולה כל כך.

מיקרובליידינג עושים עם מכשור מקצועי ומוביל

מעבר לכך שאת צריכה ללמוד את שיטת המיקרובליידינג ולהתנסות בה לפני שאת מציעה שירות כזה ללקוחות שלך, את גם צריכה לדאוג שיהיה לך את הציוד הכי מתקדם שיש. חשוב להבין: לא אחת קורה שכאשר עובדים עם ציוד שאינו מספיק מתקדם ויעיל התוצאה לא מספיק טובה. יתרה מכך, אם תנסי לעשות מיקרובליידינג עם ציוד מיושן או עם ציוד שיש בו תקלה, את עלולה לפגוע בלקוחות שלך. מיותר לציין שלקוחה אחת שלא תהיה מרוצה עלולה לפגוע קשות בעסק שלך ולכן חשוב להשקיע בציוד הכי טוב שיש.

פרסמי את השירות החדש שאת מציעה

כעת הדבר האחרון שעוד נותר לך כדי להתחיל להרוויח כסף גם משיטה כמו מיקרובליידינג, זה לפרסם את העובדה שאת נותנת שירות כזה. יש לא מעט דרכים שבהן תוכלי לפרסם זאת, כמו לדוגמא:

  • מפה לאוזן
  • פרסום באתר האינטרנט שלך
  • הרשתות החברתיות

אז למה את מחכה? בעידן של ימינו זה לא משנה אם את קוסמטיקאית או עורכת דין, שכן בכל מקרה ללקוחות שמחפשות אותך יש אלטרנטיבות רבות. לכן חשוב להשקיע גם בפרסום וליידע את הלקוחות בכל השירותים שאת מציעה, כי אחרת איך הן יכולות לדעת למה לצפות כשהן מגיעות למכון היופי שלך?