מדפים מברזל כפתרון אחסון מעוצב

מי מאיתנו לא אוהב לשלב מדפים בעיצוב הבית או המשרד? הם עוזרים לנו ליצור סדר ולאחסן פריטים שונים שאין שום מקום אחר בהם נוכל להציג אותם, והם גם תורמים לעיצוב הכללי הקיים במקום. מסיבה זו, מדפים מברזל הם אלמנט מבוקש במיוחד בתחום עיצוב הפנים, כשבכל יום צצים עוד ועוד חידושים ושדרוגים שהופכים אותם לאטרקטיביים אפילו יותר. 

מהם ההבדלים בין מדפים מברזל ומדפים מעץ?

  • חוזק – לעומת מדפי עץ, מדפים מברזל הם חזקים הרבה יותר. בשל כך, ניתן להניח עליהם חפצים כבדים יותר או לחילופין כמות רבה יותר של ספרים לדוגמא, בלי לדאוג שהמדף חלילה ייהרס, יישחק או אפילו ייפול. 
  • קלים להתקנה – מדפי הברזל לא דורשים התקנה מיוחדת או שימוש בחומרים נוספים. הם קלים מאוד להתקנה כך שאם יש לכם זמן פנוי, תוכלו לרכוש מדפים שכאלו ולתלות אותם בעצמכם על הקיר בנקודות הרצויות לכם. 
  • אורך חיי מדף – עץ דורש תחזוקה, והרבה. הזמן נותן בו את אותותיו הרבה יותר מהר משנדמה, וכל הזנחה עלולה לעלות ביוקר. ברזל לעומת זאת, אינו דורש תשומת לב כלל וכלל. כל שעליכם לעשות זה רק לוודא שהתקנתם את המדפים כראוי, וליהנות מהם לאורך זמן!
  • קלים לנשיאה והעברה – עוברים דירה? מתחשק לכם לשנות את העיצוב בסלון? אין שום בעיה! מדפים מברזל (ובכלל, ריהוט מברזל), הם הרבה יותר קלים לנשיאה כך שאין כל צורך להתלבט האם להוציא את תכנית השיפוץ לפועל. לכו על זה, אין כל סיבה שההתעסקות במדפים תטריד אתכם.

מדפים בעיצוב אישי

כבר מזמן לא מדובר רק במשטחים ישרים ומשעממים, כיום המדפים הם עולם ומלואו. מדפים מברזל ניתן לשלב עם חומרי גלם אחרים וכך ליצור עיצובים מרשימים, מרהיבים וייחודיים שיפילו את הלסת של האורחים שלכם לרצפה בכל פעם שיגיעו לבקר; עץ, אבן ואפילו גימורים ופרזולים שונים – אין ספק שהשמיים הם הגבול. כך, כל מה שנותר לכם זה רק ליצור קשר עם המומחים בעיצוב מברזל, ולהוציא לפועל את הרעיון המקורי שלכם לאלמנט שישדרג ברגע אחד את המראה הכללי של החלל אליו הוא מיועד.