המדריך לבחירת טבעת אירוסין

עצות שימושיות לבחירת טבעת אירוסין, שתאהבי ותהיי גאה לענוד גם בעוד שנים רבות.

מה מאפיין טבעת אירוסין? בניגוד לתכשיטים אחרים, אותם את בוחרת לענוד בהתאם למערכת הלבוש שבחרת לאותו יום או אופי האירוע, טבעת אירוסין נשארת על האצבע כל הזמן, בדיוק כמו טבעת נישואין. לכן, חשוב שתבחרי בטבעת שאת אוהבת, ושתהיי גאה לענוד כל יום במשך שנים רבות.

איך לבחור טבעת אירוסין?

מכיוון שטבעת אירוסין אמורה לשמש אותך למשך שנים רבות, כדאי לבחור בטבעת אשר מעוצבת בסגנון שלא יימאס עלייך. דוגמה לעיצוב כזה אלו טבעות אירוסין וינטאג'. טבעות אירוסין וינטאג' משלבות בצורה מושלמת בין סגנון ישן ועתיק לסגנון חדשני ומודרני והן תמיד באפנה. יתרון נוסף בבחירת טבעות אירוסין וינטאג', הוא שלמרות שמדובר בסגנון עיצוב מוגדר, יש מרחב בחירה גדול ותוכלי להחליט האם לרכוש טבעת המיוצרת מזהב לבן, זהב צהוב או זהב אדום וגם להתלבט בין גודל היהלום, אופן השיבוץ וקריטריונים נוספים החשובים בכל טבעת אירוסין.

מלבד טבעות אירוסין וינטאג', ניתן לבחור גם בטבעות אירוסין בעיצוב קלאסי. טבעות אירוסין בעיצוב קלאסי אלו טבעות עשויות זהב טהור, שבמרכזן יהלום בודד. מאז ומתמיד עיצוב זה נחשב למבוקש והיווה סמל לטבעות אירוסין.

לנשים בעלות טעם ייחודי ושונה

ומה עושים אם את מחפשת טבעת אירוסין שונה ומקורית או אם יש לך טעם ייחודי ושונה ואת רוצה שהוא יבוא לידי ביטוי בבחירת הטבעת? כדאי לקחת בחשבון שטעם אישי יכול להשתנות ולכן מומלץ לא לבחור בעיצוב גרנדיוזי ושונה מדי, אך עדיין תוכלי לבחור בטבעת אירוסין מיוחדת שאינה דומה לטבעות אירוסין אחרות. כיצד? יש חנויות תכשיטים המציעות אפשרות של עיצוב אישי. בחנויות אלו את קובעת פגישה עם הצורף, מסבירה לו כיצד את מדמיינת את טבעת החלומות שלך וביחד אתם מחליטים על חומרי גלם, גוונים ומחיר. לאחר מכן עוברים לשרטוט סקיצה ובמידה ואת מרוצה מן התוצאה אפשר להתקדם לייצור הטבעת. התוצאה תהיה טבעת אירוסין שעוצבה עבורך באופן אישי וזו תהיה טבעת שתהיי גאה לענוד וגם גאה להעביר לדורות הבאים.

שיקולים נוספים בבחירת טבעת אירוסין

מלבד סגנון העיצוב, יש להתייחס גם לנושא התקציב. טווח המחירים של טבעות אירוסין הוא רחב ויכול לנוע מ-2000 ₪ ועד עשרות אלפי שקלים, כאשר המחיר תלוי בין היתר במשקל הזהב, מספר היהלומים וגודלם.

לפני שאת מחליטה באיזו טבעת אירוסין לבחור, כדאי לשבת יחד עם בן הזוג ולהחליט על מסגרת תקציב. כך תוכלי להתמקד בטבעות המתאימות לטווח המחירים שהגדרתם.

נקודה חשובה נוספת, זו החנות ממנה קונים את הטבעת. כאמור, טבעת אירוסין היא תכשיט לחיים וככזה את חייבת שתהיה לך אחריות מלאה על הטבעת וכתובת לפנות אליה במידת הצורך.

מלבד תעודת אחריות, ודאי שאת מקבלת ביחד עם הטבעת גם תעודה גיאולוגית ממעבדה מוכרת.

 

 

 

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *