דיסק און קי

מי רוצה דיסק און קי חדש במתנה?

נכון שגם לכם נמאס להעניק לאהובים עליכם את אותן מתנות שוב ושוב? נראה כי המקוריות שלנו הולכת ונעלמת, ולפעמים התקציב לוחץ ואיננו יכולים לאפשר לעצמנו באמת לעוף עם הדמיון. מה דעתכם על דיסק און קי כמתנה? אם יצאתם לאחרונה לטיול עם החברים, תוכלו להעניק להם מכשיר מעוצב עם הקדשה, מלא בתמונות מהחוויה המשותפת שלכם. וזוהי רק דוגמא אחת!

כמה עובדות על דיסק און קי

לסטודנטים, עובדים ואפילו סתם לחברים הטובים, דיסק און קי ממותג הוא מתנה נהדרת. לא בכדי שהמכשיר הקטן מלווה אותנו כל כך הרבה זמן. אבל מה אנחנו באמת יודעים עליו?

  • האקדמיה ללשון עברית העניקה לדיסק און קי את העברות; החסן נייד, או חסן.
  • חברת M-systems הישראלית הייתה הראשונה שהמציאה את המכשיר הנפלא, אי שם בשנת 1999. המכשיר הכיל זיכרון של כ-8 מגה בייט, מה שנחשב בימינו למעט מאוד.
  • שמו ניתן לו בשל גודלו (בתרגום ישיר; דיסק על גבי מחזיק מפתחות), וזה מרמז על יתרונותיו העצומים הטמונים בגודלו ונוחות השימוש בו.
  • המכשיר המודרני מצויד באלגוריתם מתקדם המאפשר למשתמש לאחסן מידע באיזורים אחרים של הזיכרון הנייד בכל פעם. פיזור המידע במרחב כולם מאריך את חיי המוצר.
  • ההחסנים הניידים כה מתקדמים, עד שהם כבר מזמן לא משמשים אך ורק לאחסון מידע. ניתן לקשר אותם למכשירים סלולריים, להאזין באמצעותם למוזיקה, ועוד.
  • הם מגיעים בעיצובים נפלאים, חריטות ואפשרויות רבות שהופכות אותם למתנה נהדרת ויעילה במיוחד עבור כל מי שתרצו לשמח!

יש כאלה שיודו לכם על המחשבה

סטודנטים נמנים בין אותם אנשים שהדיסק און קי הוא מציל חיים עבורם. כל חומרי הלימוד, שיעורי הבית ועוד, הכל מוגן ומאוכסן על גבי דיסק און קי שמלווה אותם לכל אורך התואר. בנוסף להם, אם הנכם מנהלים צוות עובדים, ייתכן מאוד שהחסן נייד יעזור להם מאוד בשגרת העבודה שלהם, אם לדוגמא מדובר ביציאה לפרזנטציה חיצונית או פגישה. מדובר במתנה שמוכיחה שאפשר לאזן בין מתנה חומרית ויעילה במיוחד. לכן, בפעם הבאה שאתם מוצאים את עצמכם חושבים על מתנה עבור אדם שקרוב אליכם בצורה זו או אחרת – אתם כבר יודעים מה לעשות!

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *